Członkostwo

Co zawiera członkostwo LRC?

  • Koszulka biegowa Adidas Legia Run Club;
  • Personalizowana karta członkowska LRC;
  • Treningi konsultacyjne w każdy poniedziałek i czwartek o 19:00, prowadzone przez doświadczonych trenerów – Macieja Łukasiewicza i Tomasza Bladosa. Nie ma znaczenia, czy jesteś doświadczonym biegaczem, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z tym sportem – przed rozpoczęciem każdego treningu lub zaraz po jest czas na to by porozmawiać indywidualnie z trenerami na temat swoich celów i oczekiwań. Maciek i Tomek chętnie udzielą Wam cennych wskazówek i rozwieją Wasze wątpliwości;
  • Wskazówki i porady dietetyczne od Wojciecha Zepa (www.zywieniemistrzow.pl) w formie pliku pdf;
  • Polisa ubezpieczeniowa od następstw nieszczęśliwych wypadków;
  • Zaproszenie na tzw. pasta party, które będzie organizowane na dzień przed każdą ważną imprezą biegową, co pozwoli na jeszcze lepsze zintegrowanie się z innymi członkami klubu i stworzenie wyjątkowej społeczności!

Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że powyższe profity to dopiero początek. Cały czas pracujemy nad tym, by korzyści z członkostwa było więcej. O wszystkim będziemy informować na bieżąco, dlatego prosimy o cierpliwość, a tymczasem zachęcamy do zapisów.

Jaki jest koszt członkostwa?

Dla nowych członków wpisowe 200zł na start – wówczas otrzymujecie kartę i koszulkę LRC, później co kwartał już tylko 100zł płatne do 10-ego pierwszego miesiąca.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: info@legiarunclub.pl podając imię, nazwisko, numer pesel, rozmiar koszulki oraz potwierdzenie przelewu. Po zweryfikowaniu przez nas zgłoszenia, otrzymacie informację zwrotną na temat odbioru karty członkowskiej i koszulki.

Dane do przelewu:

PKO Bank Polski

Nr konta 50 1020 1026 0000 1302 0300 9503

Fundacja Warsaw Sports Group

Szekspira 4, 01-913 Warszawa

Legia run club
© Legia Run Club - All Rights Reserved